مزایای داشتن یک ساعت ضد آب به جای ساعت معمولی : ساعت یک لوازم جانبی ضروری است. نگاه کردن به ساعت بدون دردسر است و در عرض چند ثانیه اتفاق می افتد، بر خلاف گوشی های هوشمند که باید از جیب خود بیاورید. ساعت‌ها به شما امکان می‌دهند زمان را بدانید و برنامه‌ها و فعالیت‌های روزانه خود را پیگیری کنید. کنترل زندگی شما در دنیای مدرن بسیار مهم است و ساعت یک قطعه حیاتی است که به کارتان می آید. یک ساعت ضد آب را نسبت به یک ساعت معمولی انتخاب کنید

ساعت ها در دو دسته ساعت های ضد آب و معمولی قرار می گیرند. ساعت‌های ضدآب به این معناست که حتی در صورت تماس با آب، آسیبی نمی‌بینند، برخلاف ساعت‌های سنتی که در صورت آب خوردن از کار می‌افتند. اگر به دنبال ساعتی مقاوم در فضای باز هستید، ساعت مچی کاسیو ادیفایس مدل EFS-S560DB-1AVUDF هرگز شما را ناامید نخواهد کرد. علاوه بر ویژگی های ضد آب، این سبک وزن دارای مشخصات اضافی است که به سختی می توانید در ساعت های دیگر پیدا کنید. سایر مزایایی که با به دست آوردن یک ساعت ضد آب همراه است عبارتند از:

1.هنگام شستن دست ها مجبور نیستید ساعت خود در بیاورید

داشتن یک ساعت معمولی به این معنی است که هر بار که نیاز به شستن دست های خود دارید باید آن را در بیاورید. در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، جایی که ما مجبوریم دست‌هایمان را هرازگاهی بشوییم، برداشتن دائم ساعت مچی دست و پا گیر است. گاهی اوقات ممکن است فراموش کنید آن را بردارید و در نهایت آسیب ببیند.

با این حال، مجبور نیستید ساعت ضد آب را بردارید. شما می توانید به راحتی دستان خود را در حالی که ساعت خود را روی مچ خود قرار داده اید بشویید. بنابراین، می توانید به راحتی دستان خود را خیس کنید، زیرا بدانید که حتی با پاشیدن آب تصادفی باز هم کار می کند. در نتیجه نیازی به نگرانی نیست.

2. شما می توانید وظایف روزانه خود را در حالی که ساعت دارید انجام دهید

برخی از کارها مستلزم این است که بیشتر از آب استفاده کنید، مانند تمیز کردن، شستن دست‌ها و شستن ظروف. بسیار مهم است که ساعت خود را در طول کار خود داشته باشید تا زمان و ضرب الاجل را در طول فعالیت های روزانه پیگیری کنید.

داشتن یک ساعت ضد آب به این معنی است که حتی در هنگام تماس با آب، می توانید به راحتی از ساعت خود بدون نگرانی از آسیب استفاده کنید

3. با ساعت ضد آب، می توانید سرگرمی خود را انجام دهید

اگر برخی از سرگرمی های سالم شما شامل فعالیت هایی مانند شنا است، ساعت ضد آب بهترین انتخاب شما است. می توانید در حالی که ساعت خود را به دست دارید شنا کنید و جلسات شنای خود را پیگیری کنید.

با یک ساعت ضد آب ، می‌توانید غواصی و موج‌سواری کنید. با این حال، بسته به سطوح ضدآب ساعت، حتی می توانید در غواصی از آن استفاده کنید.

ورزشکاران از چه نوع ساعتی استفاده می کنند؟

بسیاری از مردم تعجب می کنند که چگونه ورزشکاران از ساعت استفاده می کنند. خوب، به این دلیل است که ساعت ها ضد آب هستند. برای یک ورزشکار، زمان بسیار مهم است و داشتن ساعت بسیار حیاتی است. ساعت‌های ضدآب ایده‌آل هستند زیرا بدون توجه به میزان تعریق، ساعت همچنان کار می‌کند، برخلاف ساعت‌های معمولی که پس از تماس با مایع متوقف می‌شوند.

4. ساعت های ضد آب ساخته شده از مواد با کیفیت بالا

مواد مورد استفاده در ساخت ساعت های ضد آب در مقایسه با ساعت های معمولی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با توجه به عملکرد مورد انتظار از ساعت ضد آب، مواد متفاوت و با کیفیت هستند. در نتیجه، ساعت ضد آب معمولاً طول عمر بیشتری دارد.

5. شما می توانید در حالی که ساعت ضد آب خود را در دست دارید دوش بگیرید

آیا نیاز به دوش گرفتن سریع دارید و ساعت ضد آب خود را دارید؟ نگران نباشید؛ برو جلو بر خلاف ساعت معمولی که باید آن را بردارید، در حالی که ساعت ضد آب دارید، می توانید از دوش گرفتن خود لذت ببرید، نه با ساعت ضد آب. ساعت های ضد آب برای مقاومت در برابر آب ساخته شده اند

6. ساعت های ضد آب در برابر محیط های مختلف مقاومت می کنند

ساعت های معمولی نمی توانند محیط های مختلف را تحمل کنند. به عنوان مثال، رطوبت بسیار زیاد می تواند به یک ساعت سنتی آسیب برساند. موادی که ساعت‌ها از آن ساخته شده‌اند، آن‌ها را قادر می‌سازد تا در برابر شرایط محیطی مختلف مانند رطوبت بیش از حد مقاومت کنند. با این حال، فرض کنید در یک روز بارانی یا برفی به بیرون رفتید. لازم نیست نگران ساعت خود باشید. ساعت های ضد آب در برابر شرایط محیطی مختلف مقاومت می کنند.

7.تطبیق پذیری ساعت های ضد آب

ساعت‌های ضد آب بسیار متنوع هستند و در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند. می‌توانید ساعت را با توجه به موقعیت، مانند رسمی یا غیر رسمی، بپوشید. در حالی که از سوی دیگر، می توانید یک ساعت ضد آب دیجیتالی برای شرکت در فعالیت های سرگرم کننده در فضای باز تهیه کنید. ساعت‌های دیجیتال ضدآب نیز وجود دارند و در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند، بنابراین شما رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.ساعت های ضد آب دارای چندین ویژگی هستند که باعث می شود در مقاومت در برابر آب به اندازه کافی عمل کنند، مانند واشرهایی که معمولاً از تفلون، لاستیک یا نایلون ساخته می شوند. این مواد در محل اتصال کریستال، تاج و قاب پشتی با قاب ساعت، مهر و موم های ضد آب ایجاد می کنند. اگر می خواهید ساعتی تهیه کنید که عمر طولانی داشته باشد و به شما خدمت کند، یک ساعت ضد آب تهیه کنید. مزایای داشتن یک ساعت ضد آب بسیار بیشتر از مزایای داشتن یک ساعت معمولی است

منبع : https://drifttravel.com/the-benefits-of-having-a-waterproof-watch-instead-of-a-regular-one/

ساعت ضد آب زنانه ، ساعت ضد آب مردانه ، ساعت ضد آب ارزان ، ساعت ضد آب اسپرت ، ساعت ضد آب مخصوص شنا ، ساعت ضد آب استخری ، ساعت ضد آب استخر ، ساعت سیکو 5 اصلی ضد آب پشت شیشه ای ، ساعت مچی ضد آب جی شاک ، خرید ساعت ضد اب ارزان ، خرید ساعت ضد آب با قیمت مناسب ، خرید ساعت ضد اب شنا ، خرید اینترنتی ساعت ضد آب ، خرید اینترنتی ساعت ضد آب زنانه ، خرید ساعت هوشمند ضد آب ، خرید ساعت مچی ضد آب مردانه ، ساعت مچی ضدآب سه موتوره ، ساعت زنانه ضد آب

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X